Пошук по сайту:  
Головна сторінка
Про Комітет
Основні напрямки діяльності та послуги Комітету
Структура Комітету
Установчі документи
Нормативно-правові документи за основними напрямками діяльності Комітету
Медико-санітарна регламентація
Акредитація установ і організацій, які проводять роботи з гігієнічної регламентації небезпечних факторів
Перелік установ та організацій, які проводять роботи з гігієнічної регламентації небезпечних факторів
Установи та організації, які пройшли експертизу та отримали Свідоцтво
Державна реєстрація небезпечних факторів
Державний реєстр небезпечних факторів
Зразок написання листа
Комісія для проведення державної санітарно-епідеміологічної експертизи в особливо складних випадках
Міжнародна діяльність
Контакти

Акредитація установ і організацій, які проводять роботи з гігієнічної регламентації небезпечних факторів

    Акредитація установ, які проводять роботи з гігієнічної регламентації небезпечних факторів - є офіційне визнання відповідності заявленої сфери акредитації  профілю діяльності установи, досвіду, компетентності фахівців та наявності можливостей щодо виконання встановлених вимог при здійсненні досліджень та наукового обґрунтування відповідних гігієнічних нормативів та регламентів (ГДК, МДР, ГДР тощо).

    Основні завдання акредитації - аналіз та оцінювання діяльності установи, яка проводить дослідження з гігієнічної регламентації небезпечних факторів, оцінка результатів досліджень, дотримання вимог щодо кадрового, науково-методичного та матеріально-технічного забезпечення, підтвердження відповідності встановленим критеріям розробки гігієнічних нормативів і регламентів.

 

   Відповідно до ст. 9 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та абз. 14 пп. 12 п. 4 Положення про Міністерство охорони здоров’я України наказом Міністерства охорони здоров’я України від 09.02.2018 № 224 затверджено Перелік установ та організацій, які проводять роботи з гігієнічної регламентації небезпечних факторів (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 26 лютого 2018 р. за N 239/31691).

   Установи, які включені в Перелік пройшли  процедуру наукової експертизи, результати якої були розглянуті на засіданні комісії Комітету з акредитації установ та організацій на право проведення гігієнічного регламентування потенційно небезпечних факторів хімічного, біологічного та фізичного походження. До складу комісії входять 24 фахівця з питань гігієнічного нормування факторів хімічного, біологічного та фізичного походження провідних наукових установ (переважно доктори та кандидати наук). Очолює комісію акад. НАМН України, д.мед.н., проф. Сердюк А.М., заступниками голови комісії є академіки Національної академії медичних наук України, д.мед.н., проф. Трахтенберг І.М. та Яворовський О.П. Під час розгляду матеріалів враховується  досвід  роботи  з   гігієнічної   регламентації небезпечних факторів, наявність в установі (організації) відповідних фахових спеціалістів, матеріально-технічної бази, нормативно-методичних документів тощо. Це дозволяє  забезпечити надійну оцінку факторів, що можуть негативно впливати на стан здоров’я, обмежити інтенсивність та тривалість дії небезпечних факторів та в кінцевому результаті сприяти збереженню здоров’я населення України.                                                                                                                

 

                                                                                                            

 

Новини комітету

05.06.2024

Засідання Комісії з лабораторного контролю державних медико-санітарних нормативів та допустимих параметрів впливу на організм людини

відбудеться 06 червня 2024 р. о 10:00

Детальніше

25.03.2024

Засідання Комісії з встановлення державних медико-санітарних нормативів, державних медико-санітарних правил, допустимих параметрів впливу на організм людини хімічних речовин та біологічних агентів у повітрі робочої зони

відбудеться 29 березня 2024 р. о 10:00 в режимі онлайн (відеоконференція у форматі ZOOM).

Детальніше

22.03.2024

Засідання Комісії з комплексного медико-санітарного регламентування пестицидів і агрохімікатів

відбудеться  з 26 березня 2024 р. в конференц-залі Державного підприємства «Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л.І. Медведя Міністерства охорони здоров’я України» (м. Київ, вул. Героїв оборони, 6). 

Детальніше

Переглянути всі новини     

01033, м. Київ, вул. Саксаганського, 75, кабінет 332

тел.:  +380 - 44 - 289 - 47 - 05,
факс: +380 - 44 - 289 - 36 - 43
Надіслати електронного листа

Комітет з питань гігієнічного регламентування МОЗ України. Всі права захищено.

Розробка сайту - CIET

Головна сторінкаНадіслати листа