Пошук по сайту:  
Головна сторінка
Про комітет
Задачі комітету
Послуги
Комісії
Вихідні дані підприємства
Новини комітету
Перелік установ та організацій, які проводять роботи з гігієнічної регламентації небезпечних факторів
Державний реєстр небезпечних факторів
Зразок написання листа
Контакти
Пошук

Новини комітету

22 грудня 2015 року відбулася нарада у форматі круглого столу

22 грудня 2015 року на базі Комітету з питань гігієнічного регламентування під головуванням в.о. директора Комітету Володимира Вітера відбулася нарада у форматі круглого столу за участю фахівців Комітету, Міжнародного центру з хімічної безпеки (Варшава), Інституту медицини праці та низки інших польських та українських установ. Директор  Інституту медицини праці академік Юрій Кундієв у своїй доповіді зазначив, що співпраця між українськими та польськими колегами з питань хімічної безпеки сягає ще початку 1960-х років. Далі слово взяв керівник лабораторії промислової токсикології інституту академік Ісак Трахтенберг, який коротко охарактеризував напрями роботи лабораторії, зокрема, з питань безпеки важких металів та наноматеріалів. Після цього короткі доповіді про основну діяльність Міжнародного центру з хімічної безпеки зробили президент центру Посол Кшиштоф Патурей та старший дослідник центру д-р Анджей Козак. Заступник директора Комітету з питань гігієнічного регламентування Юлій Хомутовський розповів про основну діяльність Комітету. Також учасники заслухали короткі доповіді Кшиштофа Циганчука з науково-дослідного центру з пожежної безпеки (м. Юзефув), Збігнєва Хжановського з Кластера безпеки та цивільного захисту (м. Бєльсько-Бяла), представників польської та української митниць. За результатами круглого столу було підписано Меморандум про співпрацю між Комітетом з питань гігієнічного регламентування та Міжнародним центром з хімічної безпеки.

повернутися

 

Новини комітету

14.03.2019

15 лютого 2019 року відбулося засідання

Комісії з гігієнічного нормування хімічних речовин в атмосферному повітрі населених місць та

Комісії з питань гігієнічної регламентації канцерогенних факторів,

на якому були розглянуті матеріали з обгрунтуваненя безпечного рівня впливу (ОБРВ) субліматів смолистих речовин в атмосферному повітрі населених місць.

Детальніше

13.03.2019

28 листопада 2018 року відбулося засідання Комісії з акредитації установ та організацій на право проведення гігієнічного регламентування небезпечних факторів хімічного, біологічного та фізичного походження Комітету з питань гігієнічного регламентування

На засіданні розглядалися питання щодо акредитації чотирьох наукових установ на право проведення робіт з гігієнічної регламентації небезпечних факторів. За результатами обговорення доповідей та висновків експертів Комісія постановила акредитувати та видати свідоцтва наступним установам:

- Державна установа "Інститут громадського здоров*я ім. О.М. Марзєєва НАМН України" (копія Свідоцтва);

- Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця МОЗ України (Інститут гігієни та екології) (копія Свідоцтва);

- Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького МОЗ України (ЦНДЛ та лабораторія промислової токсикології) (копія Свідоцтва);

- ДП "Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки ім. Л.І. Медведя МОЗ України" (копія Свідоцтва).

Детальніше

06.03.2019

Любі жінки!

               Дозвольте привітати Вас із чудовим днем– наступаючим святом 8-го Березня -та висловити слова глибокої вдячності, адже на Вашій мудрості, силі та терпінні тримається світ.
              Здавна повелося, що жінка в сім´ї - берегиня. Незважаючи на будь-які перипетії життя, жінки народжують дітей і кохають чоловіків, шукають суджених, завмираючи у передчутті щастя... Дбають про тепло і світло, добробут і красу в своїй оселі. І як добре, що у Вас є світле весняне і бажане свято - свято надії, краси та мрій. Нехай цей весняний день завжди дарує Вам тепло сонячних променів та ніжність перших весняних квітів. 

                Бажаємо Вам  міцного здоров’я, невичерпної творчої енергії, добра й упевненості у своїх силах, розуміння, кохання та вірності Ваших близьких.

Детальніше

Переглянути всі новини     

01033, м. Київ, вул. Саксаганського, 75, кабінет 332

тел.:  +380 - 44 - 289 - 47 - 05,
факс: +380 - 44 - 289 - 36 - 43
Надіслати електронного листа

Комітет з питань гігієнічного регламентування МОЗ України. Всі права захищено.

Розробка сайту - CIET

Головна сторінкаНадіслати листа