Пошук по сайту:  
Головна сторінка
Про комітет
Задачі комітету
Послуги
Комісії
Вихідні дані підприємства
Новини комітету
Перелік установ та організацій, які проводять роботи з гігієнічної регламентації небезпечних факторів
Державний реєстр небезпечних факторів
Зразок написання листа
Контакти
Пошук

Новини комітету

22 грудня 2015 року відбулася нарада у форматі круглого столу

22 грудня 2015 року на базі Комітету з питань гігієнічного регламентування під головуванням в.о. директора Комітету Володимира Вітера відбулася нарада у форматі круглого столу за участю фахівців Комітету, Міжнародного центру з хімічної безпеки (Варшава), Інституту медицини праці та низки інших польських та українських установ. Директор  Інституту медицини праці академік Юрій Кундієв у своїй доповіді зазначив, що співпраця між українськими та польськими колегами з питань хімічної безпеки сягає ще початку 1960-х років. Далі слово взяв керівник лабораторії промислової токсикології інституту академік Ісак Трахтенберг, який коротко охарактеризував напрями роботи лабораторії, зокрема, з питань безпеки важких металів та наноматеріалів. Після цього короткі доповіді про основну діяльність Міжнародного центру з хімічної безпеки зробили президент центру Посол Кшиштоф Патурей та старший дослідник центру д-р Анджей Козак. Заступник директора Комітету з питань гігієнічного регламентування Юлій Хомутовський розповів про основну діяльність Комітету. Також учасники заслухали короткі доповіді Кшиштофа Циганчука з науково-дослідного центру з пожежної безпеки (м. Юзефув), Збігнєва Хжановського з Кластера безпеки та цивільного захисту (м. Бєльсько-Бяла), представників польської та української митниць. За результатами круглого столу було підписано Меморандум про співпрацю між Комітетом з питань гігієнічного регламентування та Міжнародним центром з хімічної безпеки.

повернутися

 

Новини комітету

18.08.2017

Найкращі побажання!!!

Детальніше

26.06.2017

Щиро вітаємо вас із визначним державним святом - Днем Конституції України.


 

Від усього серця бажаємо вам міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень.

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

Детальніше

12.04.2017

Найщиріші вітання з нагоди найбільшого християнського свята Воскресіння Христового!

Нехай Ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті як Великодній рушник і веселі, як українські писанки. Хай малинові дзвони Великодня принесуть у Вашу оселю радість, віру, надію і любов.

Христос Воскрес!

Детальніше

Переглянути всі новини     

01033, м. Київ, вул. Саксаганського, 75, кабінет 332

тел.:  +380 - 44 - 289 - 47 - 05,
факс: +380 - 44 - 289 - 36 - 43
Надіслати електронного листа

Комітет з питань гігієнічного регламентування МОЗ України. Всі права захищено.

Розробка сайту - CIET

Головна сторінкаНадіслати листа