Пошук по сайту:  
Головна сторінка
Про комітет
Задачі комітету
Послуги
Комісії
Вихідні дані підприємства
Новини комітету
Державний реєстр небезпечних факторів
Зразок написання листа
Контакти
Пошук

Зразок написання листа

- Які документи необхідно надати для отримання карти даних небезпечного фактора?

 

Зразок написання листа: 

 

 Лист Замовника оформити на бланку організації       

 

Директору ДП «Комітет з питань
гігієнічного регламентування
Державної санітарно-епідеміологічної
служби України»
Ковалю Р.В.
 
 
 
 
 
 
 
 
Просимо надати Карти даних небезпечного фактора на:
           
Назва фактору № СAS № Держреєстрації Строк дії реєстрації Країна виробник (імпортна речовина/вітчизняна)
         
         
Повна назва підприємства (установи, організації) згідно зі Статутом:
Скорочена назва підприємства(установи, організації) згідно зі Статутом:
Юридична адреса:
Поштова адреса:
Виконавець: прізвище, ім,я, контактний телефон.
 
Додаток: копія Витягу з реєстру платників податку на додану вартість
                  (або копію свідоцтва платника податку);
                  копія свідоцтва про держреєстрацію підприємства.
 
Якщо Замовник бажає отримати Карту даних за певним нормативним документом, то необхідно вказати в листі  конкретний ГОСТ, ТУ і т.п.
                                                     
 
Оплату гарантуємо.
 
 
 
 
Підпис керівника установи (організації).          Печатка.
 
 
Додатково від юридичних осіб, які зареєстровані за межами України (нерезидентів), подаються наступні документи: див.
 
 
Примітка:
Карта даних може бути виготовлена:
а) як базова, у якій зазначаються всі наявні в базі даних Комітету нормативні документи щодо речовини, яка реєструється;
б) або за певним нормативним документом (ТУ, ГОСТ) із зазначенням вказаного нормативного документа у "шапці" Карти даних.
 
 У разі відмови від державної реєстрації (перереєстрації) небезпечного фактора, або неможливості проплати рахунку за ці послуги в установлений термін, просимо завчасно письмово повідомити про це Комітет, що дозволить не затримувати інших замовників з виконанням робіт.
Це так само стосується і зміни адреси та банківських реквізитів організації-замовника послуг.
 

- Коли і як можна забрати готову карту даних небезпечного фактора?

      Згідно пункту 1.1 Договору, який укладається між Замовником та Державним підприємством "Комітет з питань гігієнічного регламентування Державної санітарно-епідеміологічної служби України", карта даних оформлюється протягом місяця з моменту оплати Замовником рахунку-фактури. 

      Забрати готову карту може особа, яка має доручення, оформлене у довільній формі на бланку організації-замовника за підписом керівництва установи. Разом з картою даних Замовник отримує акт здачі-приймання роботи та податкову накладну.

 

 

Новини комітету

01.06.2016

Державною санітарно-епідеміологічною службою України розглянуто лист ДП «Комітет з питань гігієнічного регламентування Держсанепідслужби України» від 29.04.2016 № 245 стосовно атестації лабораторій на право проведення досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу, та повідомляється.

Детальніше

11.04.2016

14 квітня 2016 року відбудеться засідання Атестаційної комісії

Засідання Атестаційної комісії МОЗ України з атестації санітарних лабораторій підприємств і організацій на право проведення санітарно-гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу для атестації робочих місць за умовами праці відбудеться 14.04.2016 р. об 11:00 в приміщенні Державної установи "Інститут медицини праці НАМН України" (вул. Саксаганського, 75, бібліотека).

Детальніше

15.03.2016

Шановні замовники!

До вашої уваги надаємо лист т.в.о. Голови Держсанепідслужби України Протаса С.В., що стосується роз'яснення щодо правового статусу ДП "Комітет з питань гігієнічного регламентування Держсанепідслужби України" у зв'язку з його реорганізацією.

Детальніше

Переглянути всі новини



     

01033, м. Київ, вул. Саксаганського, 75, кабінет 332

тел.:  +380 - 44 - 289 - 47 - 05,
факс: +380 - 44 - 289 - 36 - 43
Надіслати електронного листа

Комітет з питань гігієнічного регламентування МОЗ України. Всі права захищено.

Розробка сайту - CIET

Головна сторінкаНадіслати листа